!--Tradedoubler site verification 3053965 --> Publisher Website!

1. Samorealizacja - Słowo na Sobotę

Otwieramy dziś Nowy Cykl "Słowo Na Sobotę" Od teraz aż do końca świata! 

• „Realizacja Siebie i Swoich Marzeń" •
Na naszej grupie dyskusyjnej i na tej stronie (oby) jest wiele kobiet, dźwigających wiele, różnych historii życiowych i sytuacji w których się znajdują ale każda ma prawo do jednego - do swojego szczęścia! Bez względu na to czy jesteś mamą, właścicielką małego kotka czy wyluzowaną singielką. MASZ PRAWO BYĆ SZCZĘŚLIWA !!

        1. Wolny Czas

Sposobności jego spędzania jest multum - od samotnego nordic walking po grupowe skoki na trampolinie. Wszystko zależy od tego jakie masz środki. Oczywiście we wszystkim musi być równowaga bo musi być jakaś aktywność i "pierdoły" czyli np. wypad z koleżankami na ploty - BEZ DZIECI, BEZ MĘŻA, BEZ PSA I KOTA. To ma być Twój czas! To ma być Twoja odskocznia! I jedyne 2h w tygodniu, jeżeli naprawdę będziesz chciała to dasz radę je zorganizować         2. Wykształcenie

Jeżeli nie masz ukończonych wymarzonych studiów to czy istnieje lepszy czas żeby to zrobić? Jeżeli nie jesteś w stanie aby to były studia dzienne lub wieczorowe to pozostają Ci studia zaoczne. To kosztowna sprawa ale i tu jest wyjście! Można pomyśleć o prywatnej uczelni i zaoszczędzić nawet do 1000 zł na semestrze, można porozmawiać z partnerem i rodziną, może znajdziesz poparcie finansowe Twojego pomysłu?

Na studiach na szczęście się świat nie kończy :) Istnieją też Szkoły Dla Dorosłych.
Wspaniałe rozwiązanie dla matek, osób pracujących i nie posiadających matury ponieważ, do tego typu szkół uczęszcza się zaocznie a dodatkowo często tylko w co drugi weekend. Macie do wyboru: Liceum dla Dorosłych, Szkołę Policealną i Kursy Zawodowe. Jeżeli chodzi o LO dla Dorosłych i Szkołę Policealną to w wielu miastach i miasteczkach można znaleźć choć jedną placówkę, która umożliwia naukę ZA DARMO.

DODATKOWO:
Świetnymi pomysłami aktywizacji zawodowej dysponuje Urząd Pracy, jeżeli jesteś w kategorii osób aktywnie poszukujących pracy to możesz liczyć na staż, szkolenie oraz kursy i oczywiście przy każdym z tych działań otrzymasz stypendium.

Warto za pomocą wyszukiwarki Google szukać szkoleń sezonowych fundowanych z funduszy europejskich, to są szkolenia kilkutygodniowe, podczas nich otrzymasz stypendium i przydatną wiedzę na rynku pracy, która wzbogaci Twoje CV.

    

        3. Praca - poruszę za tydzień i opowiem wam jak napisać dobre Curriculum Vitae .


Do Następnego Żony i nieŻony ! <3

________________________________________________________________________________________________